Доступний кредит онлайн за паспортом

Кредит онлайн — простий і швидкий спосіб вирішити проблеми з грошима. Оформити позику за 5 хвилин пропонує сервіс мікрокредитування Credit-Pro. Тут можна взяти гроші на будь-які потреби. Компанія видає кредити до 10 000 гривень на термін до 30 днів.

Як отримати позику за паспортом

Популярність онлайн кредитування пояснюється спрощеною процедурою оформлення позики. На відміну від банків, тут клієнт може отримати гроші при наявності тільки паспорта, звернутися за допомогою можна в будь-який час, навіть пізно ввечері або у вихідні.

Хто може взяти гроші

В Credit-Pro гроші отримати може будь-який українець старше 18 років. Вимог 2: повноліття та українське громадянство.

Сервіс надає фінансову допомогу студентам, безробітним, пенсіонерам, фрілансерам. Люди з поганою кредитною історією теж можуть розраховувати на схвалення позики, але в такому випадку рекомендується починати з невеликої суми та терміну. Краще вибрати до 2000 гривень на термін до 10 днів, такі кредити схвалюють частіше.

Умови видачі

Сервіс видає гроші тільки онлайн, це більш безпечний і швидкий спосіб видачі. Онлайн оформлення економить час, дозволяє брати гроші пізно ввечері, у вихідні (коли офіс не працює), і робить процес більш безпечним.

При першому зверненні в Credit-Pro клієнт може отримати до 3000 гривень, постійні позичальники отримують 10 000 гривень на карту. Термін договору — до 30 днів.

Вже при другому зверненні клієнта може відкритися максимальна сума 10 000 гривень — це частина програми лояльності.

Як оформити кредит

Щоб отримати кредит, потрібно:

  • Вибрати суму і термін на калькуляторі. Відразу буде показана сума до повернення за стандартною відсотковою ставкою.
  • Заповнити заявку. Це займе 5 хвилин, в ній кілька полів: контактні дані, адреса, місце роботи, номер паспорта та ІПН.
  • Якщо рішення було позитивним, потрібно прикріпити номер карти, попередньо пройти її верифікацію.
  • Останній крок — підписання кредитного договору. Це робиться електронним підписом, онлайн.

Відразу після підписання договору клієнт отримає гроші.

Як повернути кредит

За умовами кредитного договору, головний обов'язок клієнта - вчасно повернути гроші. Отримати кредит можна тільки онлайн, але платити клієнти можуть і готівкою. Платити можна частинами, або повністю.

Способи повернення

Повернути кредит сервіс пропонує такими способами:

  • Оплата в особистому кабінеті, картою. Немає комісії, платите в будь-який час доби.
  • Оплата в терміналі, готівкою. Деякі термінали стягують комісію, а платіж може йти до 6 годин, враховуйте це при оплаті.
  • У касі банку, готівкою. Платіть за реквізитами в касі будь-якого банку, але враховуйте, що такий переказ може йти до 3-х робочих днів і супроводжується комісією.

Швидше і простіше платити карткою в особистому кабінеті, по можливості виберіть цей спосіб.

Умови пролонгації

Якщо клієнт зіткнувся з труднощами, і не може повернути борг вчасно, слід оформити пролонгацію. Ця послуга доступна в особистому кабінеті, для підключення потрібно оплатити відсотки на поточний день. Пролонгація дозволяє автоматично перенести термін договору, зберігши при цьому стандартну процентну ставку. Сплатити відсотки по кредиту можна будь-яким запропонованим вище способом.

Чому важливо платити вчасно

Прострочення псує кредитну історію. Через це в майбутньому буде складно оформити позику або навіть взяти товар в розстрочку.

Порушення умов кредитного договору також призводить до того, що на рахунок клієнта починає нараховуватися пеня. Через це виходить велика переплата. Не варто псувати фінансовий рейтинг, не допускайте прострочень.

Кредит на будь-які потреби