Як це працює

Взяти тепер простіше-простого!

Умови отримання

Кредити до 10000 гривень без документів
Зарахування грошей за 1 хвилину

В Credit-Pro не потрібні документи та контактні особи, процес заповнення заявки та її розгляду максимально скорочений, а сервіс схвалює до 90% заявок. Для отримання кредиту необхідні:

  • Паспорт илиID-картка України

  • Вікстарше 18 років

  • Наявність активноїкартки банку

При першому зверненні ви можете отримати кредит до 3000 гривень, але вже після погашення першого кредиту, можна отримати максимальну суму, 10000 гривень. Дотримуйтесь кредитних зобов'язань, щоб наступного разу отримати більше.

Кредитні кроки Credit-Pro

Після успішного погашення першого кредиту, клієнт може розраховувати на отримання максимальної суми.

Іноді сервіс може надати вам суму менше тієї, яку ви запитували в заявці, але термін кредиту залишається незмінним. Це запобіжний засіб, рішення приймається за результатами скорингу.

Перший кредит

-50%

Отримай знижку до 50% на кредит!

от 400 до 3000 грн от 1 до 30 днів

Заповнюйте заявку. Це потребує близько 5 хвилин.
Отримайте автоматичне схвалення.

Пройдіть реєстрацію один раз, щоб отримати гроші і оцінити всі переваги сервісу. Заповніть коротку заявку, і в подальшому ви зможете отримувати кредит в 1 клік зі свого особистого кабінету. Всього 4 кроки до отримання грошей:

1.
Вибір суми та терміну.

1. Вкажіть суму та термін на калькуляторі. Натисніть «Отримати гроші», та перейдіть до заповнення заявки. Після реєстрації у вас з’явиться особистий кабінет, в якому буде вказано суму до повернення.

Stage image

Обрати суму та термін вашого першого кредиту та підключити знижки

Відкрити калькулятор
2.
Швидка реєстрація

Вкажіть в заявці ваші особисті дані. Вся інформація є конфіденційною і не розголошується третім особам. Заявка буде розглянута за 1 хвилину, після чого на екрані ви побачите відповідь.

Stage image
Вибір знижки

Для отримання кредиту скан-копії документів і контакти не потрібні. Але у клієнта є можливість додати їх, і знизити процентну ставку на 50%.

-25%

Додати документ

-25%

Додати контакти
3.
Додавання картки та підписання договору

Вкажіть реквізити банківської картки, на яку будуть зараховані кошти. Надалі ви зможете додавати картки і вносити платежі по кредиту з будь-якої з них. Тепер необхідно підписати кредитний договір онлайн, для цього використовується електронний підпис.

4.
Гроші на картці!

Відразу після підписання договору, гроші будуть перераховані на вашу карту. Тепер у клієнта є особистий кабінет, і наступні кредити на більші суми можна оформляти через нього.

Наступні кредити

Використовуй промокод на знижку!

от 400 до 10000 грн от 1 до 30 днів

Оформи кредит в 1 клік!
До отримання доступна максимальна сума!

Другий та наступні кредити клієнт може оформити через особистий кабінет. В особистому кабінеті вказані дані про користувача, платіжні реквізити, активні та погашені кредити. Тут можна отримати гроші, повернути борг і оформити пролонгацію. Щоб отримати другий кредит:

1.
В особистому кабінеті оберіть суму та термін кредиту.

Подати заявку на повторний кредит ви можете відразу після погашення попереднього. Для цього пройдіть авторизацію на сайті з використанням зазначеного при реєстрації телефону і пароля. При успішному погашенні кредиту ви можете отримати наступний на максимальну суму.

Перейдіть в особистий кабінет, та отримайте максимальну суму!

Увійти в особистий кабінет
2.
Підпишіть договір

При повторному зверненні клієнта вже не потрібно заповнювати заявку, потрібно тільки підписати кредитний договір. Ознайомитися з умовами договору можна в особистому кабінеті, або в документах по кредиту на сайті.

3.
Гроші на картці!

Клієнти сервісу отримують автоматичне схвалення заявок. Після підписання кредитного договору кошти на картку надходять за 1 хвилину. Всі дані по активному кредиту будуть відображені у вашому особистому кабінеті.